KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9601809
nr 960 1809
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Oljemålning, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), signerad "Lasse Stevenfeldt 48", landskap, olja på pannå, oramad, 24x32 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
måndag 11 maj 2015
kl 20:26:31
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt